In het noordoosten van Spanje aan de Costa Brava ligt het mooie Bologna. Ontdek alles wat deze stad te bieden heeft met een huurauto die u bij Auto Europe tegen de laagste prijzen boekt! Leest u liever eerst de ervaringen van klanten die u voor gingen? Dan bent u op deze pagina op het juiste adres! Hier hebben wij namelijk alle autohuur beoordelingen in Bologna bij elkaar gezet zodat u ze rustig kunt doorlezen en met meer zekerheid zult boeken.
Bij Auto Europe bent u al sinds de oprichting in 1954 verzekerd van de laagste prijzen en beste service voor al uw autohuur! Profiteer van onze jarenlange samenwerking met tal van gerenommeerde verhuurbedrijven wereldwijd en kies uit een groot aanbod hoogwaardige voertuigen. Kies daarnaast uit tal van ophaal- en inleverlocaties waaronder de luchthaven en het treinstation van Bologna alsmede diverse locaties in de stad.
" Geen opmerkingen "
" Ze erkennen de full omnium van auto europe niet. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 6
" moeilijk om klasse te vergelijken: is Citroen DS7 gelijk aan een mini countryman? "
" zeer goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Top! "
" Ik vind het spijtig dat er niemand aanwezig was op de parking. Ik heb graag dat ze de auto controleren als ik erbij ben. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 6 Staat van de auto: 9
" er werd schade aangerekend die niet door mij werd aangebracht "
" er werd schade aangerekend die niet door mij werd aangebracht "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 1
" We, mijn zoon die op hetzelfde tijdstip bij u huurde, maar via een andere onderverhuurder, tankte op 18 km van de luchthaven. Die heeft € 32 aangerekend gekregen omdat de tank niet vol was??? Dit was onmogelijk aan de meter te zien. Dit is gewoon de mensen bedriegen. Dus ik weet het niet. Als hij die € 32 niet terugkrijgt, denk ik niet nog via Auto Europe te huren. "
" Ik heb vanalles moeten tekenen, waarbij ik de tijd niet had om die documenten te lezen. Ik heb de wagen niet vol gekregen en mocht die op hetzelfde niveau weer binnen brengen. Ik heb die wel helemaal terug vol afgeleverd. Getankt op nog geen km van de afleverplaats. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 10
" Geen "
" Het vliegtuig had 1u.30 vertraging, waardoor we pas 21u15 konden auto ophalen en het eerste wat we horen is dat we een boete moeten betalen van 40 euro omdat we te laat waren. Toen ik daarover aansprak dat wij daar zelf geen enkele impact op hadden en Ryanair verantwoordelijk was, vertelde de dame dat we nog konden bij Auto Europe langsgaan om een andere auto te kiezen....Van een slechte service gesproken. "
prijs-kwaliteitverhouding: 4 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Alles zeer vlot verlopen! "
" Alles vlot verlopen! "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 8
" - "
" Waarom wordt er door de baliemedewerker gevraagd om extra verzekering te nemen. Deze keuze is al gemaakt bij de boeking zelf. Het lijkt wel alsof de medewerkers deze verzekeringen 'moeten' aanbieden. Je wordt behandeld alsof je iemand bent die er niets vanaf kent. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Prima, geen opmerkingen "
" Geen opmerkingen "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Surprice heeft haar naam niet gestolen. Geen service en zeer moeilijk doen. Ik heb het gevoel bewust opgelicht te worden ( handelingen van baliemedewerker met mijn Visa-kaart en ID waren onzichtbaar en duurden wel half uur met 3 weigeringen en uiteindelijk 4 X mijn code intikken, de bijna onzichtbare krasjes die plots gevonden werden ... ) Ik zou jullie aanraden niet meer met deze firma samen te werken. "
" 21 mei : - We werden NIET opgehaald aan de luchthaven ondanks een telefoontje om 16.06 naar 0393421909048 (antwoord in Italiaans en afgelegd) - Aan de balie : na lang wachten en uitleg over extra verzekeringen (die ik weigerde) werd mijn VISA-kaart tot 3X geweigerd ondanks altijd dezelfde en juiste code. Ik had geen zicht op zijn activiteiten. Na nog enige tijd lukte het de 4de keer wel. Intimidatie? - De auto zelf werd een simpele Seat Ibiza. Een beetje ontgoochelend voor een economy ELITE zoals de Audi A1 in de folder. Geen water voor de ruitenwissers en geen kaart voor een Blauwe zone. 28 mei : - bij controle op schade werden 2 onooglijke krasjes ( nauwelijks 1 eurocent groot) gededecteerd. Gelukkig had ik foto's er net voor ( bij inleveren ) genomen. Ondanks maximaal vergroten waren deze niet te zien. Raar. - gisteren heb ik van Autoone een schadeformulier ontvangen met reuzefoto's van de krasjes maar zonder enige referentie tot de rest van de auto. Tot nu toe weet ik niet of die in rekening zullen gebracht worden maar graag had ik jullie dat formulier doorgestuurd alsook enkele van mijn foto's. "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 6
" als broker zeer goed, wij wachten schadediscussie met Italy Car en eventuele tussenkomst Auto europe af... Wij hebben bij onze aankomst bureau Italy Cars veel problemen met huurders opgemerkt, hopelijk kunnen wij rekenen op jullie tussenkomst om onze overeenkomst correct af te ronden "
" zie onze mail dd 11/10 onterecht aangerekende schade rechtervoorvelg schade verhoogt door Italy Car van 175€ naar 242€ door aanrekening bijkomende kosten o.a. tanken, hoewel tank full "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 6
" Ik boek graag met Auto europe, al altijd in orde geweest. "
" De man aan de balie was niet echt vriendelijk, ik kreeg al onmiddellijk de opmerking dat ze gingen sluiten. Nochtans waren wij onmiddellijk na de landing naar de balie gegaan. Hij drong ook erg aan om nog een extra verzekering af te sluiten, hij heeft dit meerdere keren gevraagd. Misschien had hij een slechte dag... "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Auto was ok op uitzondering vd banden die net boven de veiligheidsribbels lagen wat zeer onveilig is bij regen zeker in een land als Italië met veel heuvels,bergen en bochten. "
" Vluchtnummers waren gekend uur van aankomst is dus makkelijk te achterhalen ,bij de booking lukte het niet het verwachte landingsuur aan te duiden. Gevolg bij aankomst was zogezegd onze bestelde auto verder verhuurd en moesten we een upgrade doen met een opleg natuurlijk . Dit kan ik niet appreciëren!! "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 7
" zoals altijd: alles in orde. "
" Ik had, zoals altijd als ik een wagen huur, gevraagd voor de optie full full benzinetank. Bij pick up werd ons gemeld dat de auto voor 1/4 vol was en we dus ook 1/4 benzine moesten afleveren. Moeilijk te berekenen en in te schatten. De reden was dat ze zogezegd geen tijd hadden om vol te tanken èn de auto schoon te maken.....Niet professioneel! Blauwe parkeerkaart ontbrak : zou wel een service tov de klant zijn ... "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Top! "
" Ondanks het feit dat we al dikwijls een auto gehuurd hebben bij sbc, is het deze keer tegen gevallen. De wagen was zeer basic, de radio werkte niet naar behoren, het mediasysteem ook niet echt, de motor maakte soms een raar geluid,... En dan hadden we volgens de baliebediende een upgrade (Mitsubishi space star) gehad. Toen ik er iets wou van zeggen bij het inleveren, kreeg ik als antwoord dat ik het aan de baliemedewerker moest melden. Maar aan de balie stonden mensen te wachten op hun auto, en die wilden hun vakantie zsm beginnen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 4 Staat van de auto: 4
" Alles goed verlopen "
" Top zoals altijd "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 10
" tevreden "
" ok "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Dus omdat ik geen enkele melding heb ontvangen over het extra bedrag, niet echt tevreden "
" Ik heb op mijn creditcard een extra bedrag van € 49,4 aangerekend gekregen, zonder melding waarover dit gaat? "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 7
" Gemakkelijke en overzichtelijke website. Boeking loopt vrij vlot. Al een aantal jaren de vaste site waar ik auto's boek en dit loopt altijd vlot. Ook extra verzekeringsmogelijkheden zijn goed. Zeer tevreden ! "
" Vlotte bediening in Engels, wat communicatie gemakkelijker maakt. Medewerker gaf voldoende uitleg . Auto was gemakkelijk te vinden. Ook goede verbinding om weg te rijden. Alles was goed geregeld. Prijs was correct, gezien de huidige situatie. Wel duurder dan de vorige jaren. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Uitstekend "
" Goed "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Perfect geholpen met het helpen om het probleem op te lossen met Goldcar. Helaas werd jullie medewerkster ook afgesnauwd door balie mederwerkster en heeft het geen resultaat opgeleverd. "
" Nog nooit zo onbeschoft behandeld door balie medewerkster. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 1 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 1
" Eenvoudig te boeken en keuze genoeg . Goede service . "
" Ik heb vaker gehuurd bij Sicily via autoeurope en ben steeds tevreden van de gegeven service . Blijkbaar wist hun computer nog wie ik was , en dat is ook goed . "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" steeds correct "
" niet opdringen van een bijkomende verzekering "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 8
" Meestal OK "
" Bij afhaling was het lang wachten omdat alle administratie nog moest gedaan worden, niettegenstaande alle gegevens bekend waren ( toch bij Auto Europe, blijkbaar niet bij Sicily by car ). Ik had reeds extra verzekering genomen bij Auto Europe, maar de baliemedewerker zei dat bij schade eerst moest betaald worden en dan gerecupereerd bij Auto Europe... dus volgende keer beter direct bij verhuurder extra verzekering nemen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" - Ik ga ervan uit dat een huurwagen met volle tank opgehaald en terug ingeleverd wordt. Nu heb ik een volle tank betaald en slechts 3/8 verbruikt. - Waarom wordt er een waarborg op mijn credit card gereserveerd als ik een 'all in' formule heb bij Auto Europe? "
" Brandstoftank was bijna leeg bij het ophalen van de huurwagen. Ik merkte dit pas op nadat ik onderweg was naar mijn bestemming en moest dan meteen op zoek naar een tankstation. Ik heb de wagen meteen volgetankt en na de huurperiode ingeleverd met tank ca. 5/8 gevuld. Ik heb dit bij inlevering gemeld en dit werd genoteerd. Echter niet duidelijk of die extra kost zal vergoed worden. Bovendien werd een bedrag van 700 euro waarborg op mijn credit card account gereserveerd, terwijl ik een 'all in' formule had bij Auto Europe? Die reservatie staat er op dit ogenblik nog steeds. Ik moest in de parkeergarage op zoek gaan naar een medewerker voor inlevering van de wagen. Er stond nergens vermeld waar ik terechtkon en er was geen kantoor van Leasys in de rental car parking. "
prijs-kwaliteitverhouding: 5 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 8
" Door een defect aan het eerste voertuig, volvo 60, ben ik een dag van mijn vakantie verloren: een namiddag wachten tot 8 u 's avonds op de takelwagen en de volgende morgen op eigen kosten met een taxi naar Siena moeten rijden voor 75 € om een andere wagen op te halen VW Tiguan. "
" Service was traag, heb moeten wachten aan kantoor in luchthaven EN nog eens lang in garage. Ook bij het terugbrengen van de wagen 20 minuten moeten wachten, waardoor ik bijna mijn vliegtuig heb gemist. "
prijs-kwaliteitverhouding: 1 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 8
" Un peu trop chère. "
" Un peu trop chère. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" steeds correct "
" vriendelijk en correct "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" Vlot en correct, geen opmerkingen. "
" Lang wachten bij ophaling (hoewel alle gegevens vooraf bekend / doorgegeven) "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 7 Staat van de auto: 10
" Wanneer wij in de toekomst nog een auto gaan huren zal dit enkel via Auto Europ gebeuren. Vorig jaar hadden wij via een andere verhuurder gereserveerd: onze benzinetank hebben wij toen vol ingeleverd en toch werd ons benzine aangerekend. Communicatie met de verhuurder heeft niets opgeleverd. "
" De baliemedewerker probeerde ons een duurder voertuig te 'verkopen'. Dit vond ik niet correct omdat wij op voorhand onze keuze hadden gemaakt. Het voertuig was perfect proper, de 'afleveraars' waren zeer correct en uitermate gedienstig. Een aanrader. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 6 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" OK "
" Long waiting row for pick up Car was not well cleaned "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 6
" duidelijke en makkelijk hanteerbare site goede uitleg en meestal ...geen onaangename verrassingen "
" vriendelijk , behulpzaam en efficiënt personeel "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" geen opmerkingen "
" alles vlot verlopen "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Geen "
" Jammer dat de bureaucratie zo groot is met slechts 1 medewerker "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Niets op aan te merken - baliemedewerker drong niet aan om extra verzekeringen te nemen. "
" geen opmerking, prima verlopen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 8 De baliemedewerkers: 9 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" Reservatie en communicatie prima in orde "
" Zonder problemen en vlot verloop "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 8 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 9
" ok "
" Bijkomende verzekering was enorm duur, de huurprijs van de wagen verviervoudigde op deze manier!! "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 8 Staat van de auto: 7
" Heb nu gebeld ivm die schade. De persoon was zeer vriendelijk. Ik heb nu een schadeformulier klaarmaken en hoop dat ik dan van Auto Europe een terugbetaling krijg. "
" Wij namen Restitutie van het blijvend eigen risico met super cover. De persoon bij het afhalen wou ons persé een bijkomende verzekering bijverkopen. Wij hebben dat niet gedaan. Bij het inleveren zat er een kleine minuscule kras op een van de wieldeksels. Was bijna niet te zien. Wij hebben auto gecontroleerd bij het afhalen maar dat hebben we ook niet gezien. Wij zijn er zeker van dat wij nergens tegen aan gereden zijn en dat die schade er al opzat. De persoon had volgens ons in een oogopslag de schade gezien, terwijl je bijna met je neus moest gaan opliggen. Kostprijs 141€. Dat kunnen we via Auto Europe terugvorderen maar het is niet eerlijk. Ik ben ervan overtuigd dat ze dit niet laten repareren en dat ze daar nog andere mensen mee gaan plagen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 7 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 1 Staat van de auto: 9
" Top ervaring! "
" Top ervaring! Geen problemen, zowel pick-up als afleveren vlot verlopen. "
prijs-kwaliteitverhouding: 9 De baliemedewerkers: 7 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 9
" De boeking en opvolging loopt goed, de afhaling van een auto is ongeloofelijk tijdrovend. Ik begrijp echt niet dat er geen enkele digitale applicatie bestaat voor de autoverhuurders waardoor de ophalingstijd van een auto slechts 5 min duurt/auto in plaast van de gemiddelde 15 à 20min...... Alle gegevens zijn gekend bij de boeking...niets is op voorhand voorbereid....NIETS... "
" De bezetting aan de balie staat niet in verhouding tot het aantal mensen die zicht aanbieden. Na een vlucht van 1,5 uur nog eens 1,5 uur aangeschoven tot ik in het bezit was van de autosleutes en documenten "
prijs-kwaliteitverhouding: 6 De baliemedewerkers: 5 Service bij het inleveren: 9 Staat van de auto: 7
" Volgende keer weer bij auto europe! "
" Free upgrade nr een grotere auto! "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" OK. "
" OK. "
prijs-kwaliteitverhouding: 10 De baliemedewerkers: 10 Service bij het inleveren: 10 Staat van de auto: 10
" Geen personeel bij afhalings punt en bij het inleveren ook NIOEMAND, moest weer tot aan balie gaan in de AIRPORTE van Bologna Auto ook niet proper en zonder water in Ruiten sproeier en MIN. niveau Antigel. Ook Inspectie over tijd. "
" Zeer vriendelijke service bij afhalen aan de balie als bij afhaling van de auto zelf. "
" Had gehoopt op een Fiat zoals gereserveerd, maar niet beschikbaar. Je zou in Italië eerder een Fiat verwachten. "
" Geen enkel probleem "
" Zeer vlotte afhandeling "
" Wagen had tal van kleine beschadigingen die op het formulier niet waren aangeduid... Daardoor moest ik 5 foto's doormailen naar hen. "